Recenze

Co říkají naši klienti?

,,Váš projekt sleduji a je úžasné, co děláte! Po sledováni Vašich příběhu jsem změnila kompletne všechno. Teď už vím, co jídlo dokáže, patří Vám obrovské díky, že to všechno předáváte dál a pomáháte lidem. V tomhle jsou ty sociální sítě užitečné.”

Jana, 38

,,Chci Vám poděkovat! Po detoxu se mi konečne skvěle dýchá, uvolnily se mi dutiny, už nejsem zahlenená a prestala jsem chrápat! Ješte minulý týden jsem chrápala jako starej dědek, že i mě samotnou to budilo. Jo a taky běhám jako lanka! Děkuju!”

Lenka, 45

,,Právě prožívám druhou pohodovou a hlavně bezbolestnou menstruaci. Už kvůli tomuto stojí za to si tělo pročistit. Díky za inspiraci, BRAWO Life!”

Silva, 56

,,Tento detox zdravia, tela aj mysle ma posunul na ten správny chodníček, z ktorého som pred trištvrte rokom zišla. Konečne som bez bolesti kostí rúk pri zdvíhaní akýchkoľvek vecí, bez pálenia záhy, o 5kg ľahšia a s chuťou do každého nového dňa. Ďakujem Julke a Michalovi, že toto zorganizovali a Vám v skupine za podporu! Verím, že ma budete inšpirovať aj naďalej, priatelia!”

Lucia, 30

,,Milý přátelé, muj detox pátečním dnem skončil. Úbytek na váze, eliminace únavy, získání energie, hladší pleť, odeznění otokú na prstech a nafouklé břicho! Chci vám z celého srdce poděkovat za podporu, rady a inspiraci i na dálku.”

Léňa, 29

,,Veľké ďakujem Julke a Michalovi, vďaka kt. sa mi nielen zlepšil zdravotný stav, ale aj moja osobnosť a zmýšľanie sa zmenilo pozitívnym smerom. Sú to úžasní ľuďia s veľkou a silnou energiou a dobrým srdcom.”

Katka, 29

,Moc za vás děkuju, za to, co děláte. Nebýt Vás, tak mě tyto problémy stále trápí. Škoda jen, že jsem o Vás nevěděla dřív. Ale na šťávy nedám dopustit a jsem šťastná, jaký jsem měla štěstí a dozvěděla se o Vás.”

Šárka, 24

,,Už je to pár týdnú, co jsem výzvu dokončila. Na 20.den mi začala mizet plíseň na zádech a na krku, které jse nemužu několik let zbavit. Taky jsem měla časté gynekologické potíže a detox mi s tím moc pomohl. Děkuji za inspiraci!”

Klára, 28

,,Zdravím a nesu pozitivní správy. Dnes kontrola na endokrinologii a výsledky jsou v pořádku! Mám zvýšenou funkci štítné žlázy-minulý rok jsem měla sníženou a teď se mi to prohodilo!! Výsledky jsou úplne v normě i přesto mi predepsala tyrozol, i když mi sama rěkla, že ho nesmím brát moc dlouho kvuli játrúm. Tím mě jen utvrdila v tom, že ho ano nezačnu brát! Díky za šťávy a za úžasnou podporu!”

Petra, 34

,,Mám strašne moc energie, zmizely problémy s usínáním a lupénka konečne ustupuje /17.den/ ! Vydržte, stojí to za to!”

Terka, 31

,,Před necelým rokem jsem byla u Julky a Michala na Bali. Šla jsem tam bez velkých očekávání s tím, že po pobytu pujdu na domluvenou operaci. Moje zdravotní problémy se po detoxu zlepšily o 80% /gynekologické potíže/, píchání v lýtku, křečové žíly, bolesti v krku, píchání v uchu…plus bonus-bezdúvodná, trvalá a vnitřní radost a pohoda :) Proto vím, že stojí za to vydržet!”

Petra, 45

,,2,5 roku jsem se stravovala vegetariánsky, (a myslela si, jak dobře jím), ale až DÍKY Julce a Michalovi jsem začala stravu a mé tělo opravdu vnímat a uvědomovat si co opravdu chci, co je pro mé tělo vhodné a důležité.”

Lucie, 25

,,50. den na šťávách - 12 kg jídlo mi teda vůbec nechybí Podle výsledků šel dolů nejvíc viscerální tuk. To je tuk okolo orgánů v těle kdybyste nevěděli, já jsem nevěděla. :) Teprve potom část tělesného tuku a svaly kupodivu vůbec, maličko ještě narostly. Takže kdo má obavy, že na šťávách ztratí svaly, nemusí je mít. Jsem toho živým důkazem, ani po 50. dnech žádný úbytek svalů :)."

Romana, 29

,,Je mi fajn, všetci naokolo sú chorí, rôzne virózy alebo depky z počasia....len ja tu behám a vymýšľam si činnosti. Po niekoľkých rokoch prvú jar som nedostala reumatoidný zápal do pleca a daľšie kilečko dole. Ďakujem vám”

Silvia, 28

,,Moje nej šťáva je jablko, hruška, pomeranč, mango a jahody. Přestaly mi tolik padat vlasy, lepší se mi i pleť a už mě po ránu nebolí za krkem. Do cca 5. dne jsem měla velké chutě, ale teď ustávají, klasické jídlo mi nevoní. Děkuji, bez vás a skupiny bych to nikdy nezvládla!"

Kristyna, 30

,,.. jen bych chtěla pár řádku k mojí mamince: za nedlouho 64let, 2-3 kávy denně několik let, “závislost” na bílém pšeničném chlebu i rohlíkách, uzeninách, masu i několikrát za den .. pitný režim nic moc, - spíš nic jak moc, únava, poruchy spánku, po operaci s kolenem, několik léků denně, 7 let deprese a všemožné antidepresiva vyzkoušené - ty sama nedávno vysadila, protože zjistila že tudy cesta nevede.Žádné chutě nemáme, jen na naše šťávičky všechny zbytečné léky sama od sebe vysadila, začala lépe spát,.. jen bych si ještě strašně pro mamku přála, aby se jí psychický stav zlepšoval a byla na tom čím dál lépe.. tímto chci vám Julko a Michale moc poděkovat za správný směr, který jste nám ukázali a za všechno co děláte upřímně z celého srdce děkuji jste úžasní i tato motivující skupina.”

Lucie

,,Jenom to píšu, tak se mi chce smát, jak je ten život jednoduchý. Už pár dní jsem na detoxu a sleduji v práci okolí, jak za mnou čím dál více lidí chodí a ztěžují si, jak to všechno nejde. No a já se přistihuji jak jim říkám, ať se na to kouknou z jiné stránky a zkusí popřemýšlet, co udělat, aby to šlo.To taky nebývalo. Takže za mne paráda, děkuju moc!”

Radka, 34

,,Prežívam krásne dni, keď sa po roku chronickej bolesti a trápenia už tretí deň budím bez bolesti. A to všetko vďaka 3 týždňom na šťavách. Ďakujem, že som Vás objavila, BRAWO Life!”

Ivet, 25

Ahoj, mám za sebou 24 dnů na šťávičkách. Je mi super, plno energie. Celkem 6kg dole a dokonce ubívají tuky a navyšuje se svalová hmota a tak to je třeba.. :) KONEČNE :) Všem držím palečky, vydržte, stojí to za to :)))

Draha P.

Ahoj Julko a Michale. díky moc za vytvoření výzvy. 14 dní pouze šťávy a já. Musím říct,že to byl neuvěřitelný zážitek, který mě nesmírně psychicky posunul, pomohl mi začít různé věci řešit, dořešit, odpustit a opustit a zároveň to byla taková 14 denní meditace...nejem fyzický ale i psychický detox :) poté především raw strava. mám 12kg dole, změnil se mi povlak na jazyku, zmizel mi ekzém na noze, zlepšila se mi naprosto pleť. Největší bonus je, že jsem znovuzrozená. Moc fandím, stojí to za to :) A teším se, že si t v brzké době zopakuji :)

Kateřina V.

,,Já takovej masovrah jsem dokázala bejt na šťávách 14 i více dnů. Veřím, že v tom budu pokračovat, neb mi to pomáhá při pschických problémech. Zlepšil se mi spánek, měla jsem spánkovou apnoe, zlepšil se mi tlak, štítna žláza, lupy ve vlasech, přestalo mě bolet rameno i kolena a chodím jak fretka, takže samé klady, super, díky tobě i Michalovi. Držím Vám palce ve všem."

Květa B.

Včera jsem dokončila svůj detox a nemám slov! Věděla jsem, že mi to určitým způsobem pomůže, ale, že až tak? Šla jsem do toho, protože se mi objevil můj atopický ekzém, ale v nejhorší možné podobě, co jsem kdy měla! Ta bolest a svědění, byli neúnosné! No nebyl to jen ekzém, proč jsem do toho šla, ale i akné, které mě trápi asi 2,5 roku. Díky vašemu programu a dokumentům, které jsem zhlédla, se mi úplně změnilo myšlení a pohled na sebe. Po těch 3 týdnech cítím, jak je mé tělo čisté a má mysl taky! Tímto vám chci poděkovat, za všechno, co děláte, pomáháte lidem a šíříte takhle úžasnou věc, děkuju! /Lucka nám poslala i svoje fotky před a po, můžete je najit na našich stránkách: https://brawolife.cz/ekzem-akne-a-skusenost-s-detoxom//

Lucka H.